Dobrodelna akcija »Rokometno srce« v sodelovanju s Humanitarnim društvom KID

datum: 18.10.2018

Zakorakali smo proti koncu leta, mi smo pa z mislimi že pri vzdušju, veselju, radosti in obdarovanju. Takrat je čas, ko si iskreno zaželimo novih priložnosti, ljubezni, veselja,..

Mi smo si tokrat zaželeli obdarovati otroke, ki to najbolj potrebujejo.

Zato smo se v RK Šempeter-Vrtojba v sodelovanju s Humanitarnim društvom Kid iz Nove Gorice odločili organizirati dobrodelno akcijo »Rokometno srce«, kjer bomo zbirali igrače,  šolske potrebščine in sladkarije za otroke iz naše bližnje okolice.

Veseli bomo, če se akcije udeležite in nam tako pomagate narisati nasmeh otrokom iz socialno ogroženih družin.

Zato se obračamo na vse dobre ljudi, da se pridružite naši akciji zbiranja igrač, šolskih potrebščin in sladkarij ter prispevate za iskrive oči otrok iz naše okolice.

Pomagajte po svojih najboljših močeh.

Akcija bo potekala od 18. 10. 2018 do 24. 11. 2018

Kaj zbiramo?

• igrače, ki jih ne potrebujete več, so primerne za igro in niso poškodovane (najraje plišaste igrače)
  • šolske potrebščine, zvezke, barvice, plastelin, pobarvanke...
  • otroška oblačila (predvsem otroške pajkice)
  • sladkarije

Kje zbiramo?

Kako bo akcija potekala?

Vse zbrano bomo izročili predstavnici Humanitarnega društva KID, kjer bodo poskrbeli, da bo vse zbrano prišlo do otrok.

Za vprašanja ali informacije o akciji smo na voljo na info@rk-sempetervrtojba.si

Za vašo pomoč se vam v naprej zahvaljujemo!

RK_Sempeter_Vrtojba_KID_dobrodelna_akcija_FB_Cover_Photo