Brezplačno počitniško varstvo za dekleta

datum: 15.04.2019

Rokometni klub Šempeter-Vrtojba organizira med prvomajskimi počitnicami BREZPLAČNO počitniško varstvo otrok (deklet od 1. do 5. razreda), kjer se bomo zabavali, aktivno družili in igrali rokomet...

Športno varstvo otrok z učenjem veščin rokometa - 29. in 30. 4. 2019 ob 8.00 do 12.00 ure.

Kdo si želi aktivne in zabavne počitnice?

Prav za vas, ki si želite preživeti takšne počitnice, Rokometni klub Šempeter-Vrtojba organizira nepozabno počitniško varstvo.

Kdo in kdaj?

Dekleta od 1. do 5. razreda se zbiramo med 8.00 in 8.30. uro pred Športnim centrom Hit.

Zakaj?

Ker se bomo noro zabavali in se mimogrede naučili ali izpopolnili znanje rokometa in drugih športov.

Ker imamo najboljše voditeljice, ki bodo poskrbele za zabavo, varnost, dobro počutje in široke nasmehe otrok.

Ker nas poleg vsega tega ob zaključku čaka tudi presenečenje.

Okvirni program počitniškega varstva

8.00–8.30: sprejem otrok

8.30 - 12.00: različne igre z žogo, družabne igre in zabava

12.00: zaključek in odhod otrok domov Kaj potrebuješ? Telovadne copate, bidon za vodo in rezervno majico, za vse ostalo je poskrbljeno.

Športno varstvo organiziramo BREZPLAČNO!

Prijava otrok vsaj dva dni pred pričetkom.

Rezervacije in dodatne informacije:

Tel: Tanja 031 209 608

E-mail: info@rk-sempetervrtojba.si