Brezplačni krožek na OŠ Branik se je naveliko veselje otrok pričel

datum: 04.09.2020

V OŠ BRANIK bo vsak PONEDELJEK potekala BREZPLAČNA VADBA za otroke s poudarkom na rokometu, od 14:45h do 15:45h. Vabljeni vsi otroci predvsem pa dekleta.

Pridružite se nam v  OŠ BRANIK, kjer bo vsak PONEDELJEK potekala BREZPLAČNA VADBA za otroke s poudarkom na rokometu, od 14:45h do 15:45h. Obljubljamo vam obilo zabave in novih prijateljstev. Pester program vključuje osvajanje motoričnih sposobnosti skozi igro, koordinacijo, spretnost z žogami, red in disciplino, ter druženje. Vabljeni vsi otroci predvsem pa dekleta.

Ob ponedeljkih bo potekal tudi krožek na OŠ Dornberk o čimer bodo učenci pravočasno obveščeni s strani šole. Ravno tako bomo organizirali krožek v Mirnu, Šempetru in Vrtojbi, o čemer bodo otroci pšravočasno obveščeni.

V letošnjem letu smo uvedli novost za otroke osnovnih šol. Starše otrok preko kontaktov, ki smo jih zbrali obveščamo o terminih treningov mlaših deklic kamor se otroci osnovnih šol lahko pridružijo.

INFORMACIJE ZA STARŠE:
040 -245 348