Otroci lahko do tega petka zastavite novinarska vprašanja igralcem v moški članski reprezentanci!

datum: 04.03.2021

V nedeljo se bo znova zbrala moška članska reprezentanca, ki jo v prihodnjem tednu čakajo štiri pomembne tekme. Na njih brez novinarskih vprašanj seveda ne bo šlo.

V 10. MAKSI izzivu maskoti Roko in Meta otroke v projektu Mini rokomet, MAKSI izzivi vabita, da se prelevijo v športne novinarje in reprezentantom zastavijo svoje vprašanje ali več njih, na katere odgovori jih zanimajo. Vprašanja pričakujejo na Rokometni Zvezi Slovenije v video obliki, pri čemer naj otroci ne pozabijo navesti tudi ime reprezentanta, ki bo nanje tudi odgovoril.

VIDEO 10. MAKSI IZZIVA JE NA VOLJO NA:

 

Video posnetke z vprašanji 10. MAKSI izziva pričakujejo na Rokometni Zvezi Slovenije na spodnjih naslovih. Zbirajo jih do četrtka, 11. marca, do 12. ure. Izmed vseh prejetih vprašanj bodo izžrebali pet srečnežev, ki čaka praktična nagrada partnerjev projekta Mini rokomet, MAKSI izzivi.

 

VIDEO POSNETKE Z VPRAŠANJI Z NESTRPNOSTJO PRIČAKUJEJO:

 

Uspešno opravljanje MAKSI izziva želimo!