Občina Šempeter-Vrtojba Zavarovalnica Triglav Fundacija za sport LOGO vitanest Škrlj

OBVESTILO O TRENINGIH ZA SEZONO 2021/22

Treningi v dvoranah za MLADINKE in KADETINJE so se začeli v mesecu avgustu.

Treningi za skupine MDA, MDB, MDC so se začeli v mesecu avgustu.

Trenerji neposredno ali preko predstavnikov staršev v posamezni skupini, obveščajo igralke o terminih in lokacijah treningov.

Trenerji za posamezne skupine so sledeči:
KADETINJE, MLADINKE – Erik
MLAJŠE DEKLICE A – Domen
MLAJŠE DEKLICE B in C - Branko
VRATARKE – Andrej, Tilen

Ob SREDAH (17h - 18h) in PETKIH (17:00h - 18:30h) poteka brezplačni krožek za igralke letnika 2012 in mlajše, v Športni dvorani v Šempetru (bivši Hit). Treninge vodi Branko.

Krožki so organizirani v OŠ Branik, OŠ Dornberk, OŠ Renče, OŠ Vrtojba ter Šempeter.

Krožka v OŠ Miren ni zaradi prenove športnega objekta.

O terminih posameznih krožkov po šolah bodo učenke osnovnih šol obveščene s strani šol.

VPIS V KLUB TER V BREZPLAČNE KROŽKE POTEKA CELO LETO

Za vse skupine igralk velja, da ko ni razpoložljivih dvoran se treningi izvajajo na javnih igriščih, stadionu ali drugih ustreznih prostorih.

Ob tej priložnosti prosimo starše in igralke, da so pozorni in bodo pozorni tudi ob sproščanju omejitev na priporočila NIJZ glede preprečevanja širjenja nalezljivih bolezni.

SUMMER SPECIAL

Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu.

PRIDRUŽI SE

NAŠI EKIPI