Kljub srčni in borbeni predstavi starejša dekleta doma klonila proti letos še neporaženim Koprčankam

02.12.2011

Po visokem porazu starejših deklet na gostovanju v Kopru v začetku sezone, ko so naša dekleta izgubila z rezultatom 32:12, so Koprčanke v Vrtojbo prišle kot absolutne favoritinje. A domačinke so jih presenetile. S srčno željo po zmagi, borbeno igro in veliko tehničnega znanja so naša dekleta vse od začetka tekme povsem parirala Koprčankam. Rezultat ob polčasu (8:11) je obetal napet zaključek tekme. Sredi drugega polčasa so domačinke z golom zaostanka povsem ujele nasprotnice. V končnici pa se je zalomilo in po dveh zastreljanih sedemmetrovkah je bilo sanj o zmagi konec. Dekleta so na koncu izgubila z rezultatom 19:23 in s solzami v očeh zapustila igrišče. A nič še ni zamujeno. Tekem je še veliko in preboj na drugo mesto v zahodni ligi, ki vodi na finale državnega prvenstva, je še vedno povsem dosegljiv. Kljub porazu velja dekleta pohvaliti, saj so precej namučila gostujoče Koprčanke, ki so letos zaenkrat še neporažene.